asıa ofİspark

 

“ASIA OFISPARK” Projesi E5 Kozyatağı-Bostancı bölgesinde bulunan A sınıfı ofis projesidir. Diler Holding ve Talay Ailesinin ortaklığında geliştirilen bir projedir.


Proje 2011 yılının başında tamamlanmıştır. 51 bin metrekarelik inşaat alanına sahipdir. Proje 2 ayrı bloktan oluşmaktadır. Bloklar Flatofis mantığıyla inşa edilmiştir. Tek katta 3426 metrekarelik ofis alanı imkanı sunmaktadır. Giriş katlarıda showroom katları bulunmaktadır. 1. ve 2. bodrum katlarında yüksek tavanlı kısmen ışık alan geniş hacimlerdir. Ofis katlarında kat metrajları 1294 - 3426 metrekare arasında değişmektedir. -1. katta restaurant, cafe gibi sosyal donatılar ve açık, kapalı alanlar bulunmaktadır.


Proje Toplu taşıma ve araçla kolay ulaşılabilir bir konumdadır. Kadıköy-Kartal metro sistemine 400 metrelik yürüme mesafesindedir. Bu sistemi kullanarak Marmaray’a ve yakın gelecekte Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı na aktarmalı olarak ulaşım sağlanacaktır. .D100 Karayolunda çalışan toplu taşım vasıtaları yürüyüş mesafesindedir. Araçla D100 karayolundan Küçükyalı’dan gelirken projeye direk giriş bulunmaktadır. Kadıköy yönünden Bostancı köprüsünden giriş yapılmaktadır.


Projenin karşısında yakın zamanda yapılacak Dedeman Otel bulunmaktadır.


Proje D100 yolundan geniş cephesi farklı mimarisi ile kolayca algılanmaktadır. lokasyon avantajı sebebiyle hem yüksek görünürlülük ve prestij, hemde kolay erişebilirlilik sağlamaktadır.


Binada uygulanan temel sistemler “A” sınıfı ofis kullanıcılarının uzun vadeli beklentilerine kolaylıkla cevap verecek şekilde planlanmıştır. A sınıfı ofis kullanıcılarının ulaşılabilirlik, güvenlik (yangın, deprem, patlama) , mekanik ( ısıtma, soğutma, havalandırma), su ,elektrik ve asansör gibi bina yapı hizmetlerine karşılık beklentileri eksiksiz olarak sunulmaktadır.


Asia OfisPark Teknilk özellikleri, Mimarisi, Lokasyonu ve Çevre dostu yaklaşımı ile diğer ofis binalarından farklılığını ortaya koymaktadır.


Binamızda 2013 yılı itibarıyla bütün yerler kiraya verilmiştir.